Beschikbare escape rooms bij Escape room TRAP Arnhem



Escape room TRAP Arnhem video
Informatie over Escape room TRAP Arnhem
Deze locatie heeft 3 unieke thema’s, Armageddon, Egypt en The Sectre of the Tomb. In het buitenland heeft dit bedrijf achter de locatie al tientallen vestigingen open. En vanaf het vierde kwartaal 2016 is de eerste vestiging open in Nederland in het centrum van Arnhem.
Prijzen
Maandag t/m donderdag:
2-3 personen €75,-
4-6 personen €95,-
Vrijdag t/m zondag:
2-3 personen – €85,-
4-6 personen – €105,-
Escape room TRAP Arnhem Reviews
Benieuwd naar de ervaringen en beoordelingen van andere spelers over Escape room TRAP Arnhem? Hieronder een overzicht van alle reviews. Ben je zelf bij deze escape room geweest, laat dan je ervaring achter.
Met drie teams drie verschillende escape rooms gedaan. Zelf The Secret of the Tomb gedaan, wat betreft puzzelen en uitdaging prima en een aanrader. Het opbouwen van spanning of het idee dat je beperkte tijd hebt ontbrak en zou ik mijn ogen een mooie toevoeging zijn.
We hadden meer dan een uur nodig, puzzels waren leuk en uitdagend, een aanrader.
Egypte viel erg tegen! Het idee dat je gewoon puzzels aan het doen bent zonder enig actie. Ook waren de puzzels vergezocht. Je kwam niet in het verhaal en we voelde ook geen druk om te ontsnappen!
20 juli 2019Het waren gemengde spellen qua moeilijkheid, goed interieur. Met z’n 5en was de ruimte icm de spellen precies goed.
9 maart 2019Wij zijn in Egypte geweest. Die was super leuk, de puzzels waren heel leuk, soms duurde het even voordat we eruit waren, waardoor we 1 minuut over tijd weer buiten Egypte stonden. Egypte is dus een 100% aanrader!!
23 november 2018Wat fijn was, is dat we konden aangeven van tevoren of we wat meer of minder geholpen wilden worden als we ergens erg vast zouden lopen. Daardoor verloren we de moed niet bij de soms pittige puzzels. Onze 2 dochters (13 en 12) vonden het daardoor ook erg leuk en bleven puzzelen!
Egypte was mooi in stijl qua thema.
Erg leuke room, wij waren met z’n drieen, dat is wat weinig. Leuke puzzels, vrij logisch.
7 februari 2018Verschillende puzzels en af en toe een tip wanneer we vastliepen. Tijd vloog om
11 november 2017Armageddon: Ikzelf liep er een beetje verdwaald rond terwijl anderen de hoofdrollen aannamen. De techniek is erg leak, puzzels ook. Eén code hebben we over het hoofd gezien dus veel te lang over gedaan, maar toch met 5.55 minuten over de wereld gered.
Secret of the Tomb: De spellen an sich zijn leuk, soms erg verrassende elementen, maar ook vaak een beetje random. De meeste passen niet echt in de kamer. Tijd verloren op een lastig gaand slot maar wel gehaald met 1,5 minuut over.
19 mei 2017Vandaag de Egypt kamer gespeeld. Vriendelijke begeleiding. De kamer zelf vond ik oké. Geen sleutel en slotjes, dat is goed. Maar ik zat niet in het verhaal en had meer het gevoel “gewoon” een aantal spelletjes te spelen. Jammer want het heeft wel potentie. Met 6 personen is het een beetje druk.
8 april 2017We waren met groep van 7 personen, veels te veel mensen voor aantal puzzels die we konden doen. De kamer zelf is mooi gebouwd, maar dus niet genoeg puzzels voor iedereen om iets te doen. We hebben de kamer dus ruim op tijd gehaald. De gamemaster was ook zenuwachtig en stelde op het einde steeds zelfde vragen.
3 december 2016Op een geweldige locatie in Arnhem hebben wij gisteren deze unieke Escape room bezocht.
Wanneer je binnenloopt wordt je gelijk meegezogen in de wereld van TRAP!
Ivt de andere escape rooms die ik heb gedaan het afgelopen jaar, is de ontvangst en service al uitstekend.
Een drankje en hapje als extra service werd ons aangeboden door de zeer enthousiaste en vriendelijke gastheer.
Na het mogen spelen van een ‘opwarmertje’ was het aan ons de beurt om ‘De Egypt’ te gaan spelen.
Na een goede intro over de kamer ging de deur op slot en wordt je qua sfeer, beleving en puzzels meegezogen in deze geweldige kamer!
Aangezien er nog 2 andere kamers gespeeld kunnen worden bij TRAP, kunnen we niet wachten tot ons volgende bezoek. Een dikke 10+ voor TRAP van A tot Z.
Team TRAP bedankt en tot snel!
20 november 2016Met een groep van zes collega’s de egypt game gespeeld. Via de website geboekt. Eenmaal aangekomen leuk ontvangen met een drankje in de gezellige lounge waar ons het verhaal van de game werd verteld. De game zelf was erg leuk en zeker ook uitdagend, puzzels op verschillende niveaus waardoor het voor iedereen goed te doen was. Erg mooi gedecoreerd spel. Binnen de tijd gehaald maar zeker uitdagend genoeg. Wij gaan nog een keer terug voor een van de andere games!
18 november 2016Heb je deze escape room al bezocht? Wij willen dolgraag meer horen over jouw ervaring met deze escape room.
» Plaats jouw ervaring