Beschikbare escape rooms bij House of Investigation Donkerbroek
Informatie over House of Investigation Donkerbroek
Ontsnap zo snel mogelijk uit de kamer doormiddel van het oplossen van puzzels, het vinden van sleutels en het kraken van geheime codes. Lukt het jouw groep om binnen 60 minuten te ontsnappen? House Of Investigation is de 6de escaperoom van de provincie Friesland en is de enige in die regio van de provincie. De kamer is gevestigd in het dorp Donkerbroek, gelegen tussen Drachten en Oosterwolde. Na een aantal maanden van klussen en inrichten is er een kamer gecreëerd uit de jaren ’80 van de vorige eeuw.
Er is een openingsactie waardoor je nu tijdelijk €65 per groep hoeft te betalen. Normale prijs is €70 euro. Betaling is contant bij aanvang.
House of Investigation Donkerbroek Reviews
Benieuwd naar de ervaringen en beoordelingen van andere spelers over House of Investigation Donkerbroek? Hieronder een overzicht van alle reviews. Ben je zelf bij deze escape room geweest, laat dan je ervaring achter.
Erg leuk! Zit zeer veel spanning en avontuur in, de puzzels zijn soms best pittig en ook verassend.
Grappig om te merken dat je “kindzijn” als volwassene ineens weer boven kan komen.
Wij haalde het helaas net niet, na die tijd nog een glaasje fris gedronken en de hele kerstdag nog gezellig na gepraat over de room. Prijs/ kwaliteit zeker een bezoekje waard!
Heel verrassend en erg leuk. Onze tweede Escape Room hebben we ook gehaald in 49:53 min. De puzzels waren heel leuk bedacht en soms best wel moeilijk, ook wat verrassende elementen maakte het een geweldige tweede ervaring. Mooie aankleding, goed verhaal, prima spelleider en grappige locatie (in het Dorpshuis). Iets kouds te drinken na de ontsnapping, prima geregeld. Deze Escape Room kan ik iedereen aanraden, maar niet als het buiten heel warm is 😉
25 september 2016Een zeer aan te raden Escape room! Er was genoeg variatie aan puzzels waardoor ieders unieke bijdrage aan het ontsnappen nodig is. Echter het “verhaal” ontwikkelde zich niet en ik had eerder het gevoel bij oma in het bejaardentehuis op visite te zijn dan dat ik terug in de tijd ging naar 1984.
4 september 2016leuke escape room. Afwisselende originele puzzels in een omgeving waarin je je helemaal in de vorige eeuw waant.
22 april 2016Zeer leuke escape room. De escape room is mooi ingericht en de puzzels zijn uitdagend en gevarieerd. Zeker een aanrader.
13 april 2016Het is een leuke spannende escape room met afwisselende puzzels. De kamer is helemaal in de jaren 80 van de vorige eeuw ingericht. Je waant je in die tijd. Een echte aanrader.
31 maart 2016Heb je deze escape room al bezocht? Wij willen dolgraag meer horen over jouw ervaring met deze escape room.
» Plaats jouw ervaring