Beschikbare escape rooms bij Magical Mystery Escape Delft

Magical Mystery Escape Delft video
Informatie over Magical Mystery Escape Delft
Deze escape is uniek omdat het deel uit maakt van het Hampshire hotel in Delft. Het thema in het hotel is muziek en dat is ook het thema van de escape.
Zij doen er altijd alles aan om de gasten een totaal beleving te geven, en denken dat deze escaperoom hieraan bijdraagt.
Hampshire Hotel Delft zijn de samenwerking aangegaan met escaperoom designers omdat ze vinden dat een hotel meer moet bieden dan alleen een overnachting.
Prijzen
€88,50
Magical Mystery Escape Delft Reviews
Benieuwd naar de ervaringen en beoordelingen van andere spelers over Magical Mystery Escape Delft? Hieronder een overzicht van alle reviews. Ben je zelf bij deze escape room geweest, laat dan je ervaring achter.
het was jammer dat er een lamp kapot was. Het spel wordt binnenkort vervangen, dan zou ik de plek wel aanraden.
4 aprilErg leuk. Ik heb geen ervaring met andere escaperooms maar 2 vd mensen die erbij waten wel en zij vonden het ook erg leuk.
6 maartHeerlijke, muzikale, uitdagende room. We werden gastvrij ontvangen en prima begeleid. Na afloop een gezellige afronding.
13 februariWas erg leuk (en lastig)! Een toffe uitdaging wat mij betreft.
11 februariIk vind aanraden heel lastig omdat dat afhangt van het referentiekader van de ander. Ik vond het met twee dochters van 11 en 14 een heel leuke belevenis. De hints kwamen van een fijne ‘backup’ die haar best deed ons gezin een leuke avond te laten beleven.
18 januariHeel leuk ontvangen en grappig georganiseerd zo in een hotelkamer een escaperoom te doen! Goed gemaakt.
9 december 2020Super in een echte hotelkamer!
Verrassend en een leuk verhaal.
Hele leuke ervaring! Toffe spellen in de Escape Room met een heel gaaf thema, zeker een aanrader!
30 november 2020ontvangst mag wel iets spannender geintroduceerd worden, maar dat is een kwestie van doen ( dit was uiteraard een van de eerste keren).
puzzels waren erg leuk, soms moeilijk te vinden ****
verder hebben we echt veel gelachen tijdens de opdrachten.
Opvallend thema en erg leuk dat het in een hotel is. Veel echte nadenkers!
29 november 2020Samen met mijn partner deze escape room gedaan ter afsluiting van onze overnachting in het Hampshire Delft.
Super leuk thema en je werd door de omgeving ook echt meegetrokken in het verhaal. Onverwachte uitkomsten. Een partij denkwerk nodig om hier uit te komen.
Nooit eerder escape room gedaan maar dit is echt leuk… zeker als je Beatles fan/muziekliefhebber bent.
26 november 2020Echt een prachtig concept! Leuk bedacht en echt een uitdaging.
26 november 2020Unieke ervaring voor muziekliefhebbers en/of oplossingsdeskundigen. Waanzinnig stuk vakwerk, wat meer overeen komt met pure kunst dan een object.
26 november 2020Het was helemaal geweldig een must voor elke liefhebber van de escape rooms, maar zeker ook
voor elke BEATLES liefhebber, hier moet je geweest zijn, anders mis je echt wat……..
Filmpje zet het verhaal netjes neer. Leuke toevoeging aan Delft!
26 november 2020Heb je deze escape room al bezocht? Wij willen dolgraag meer horen over jouw ervaring met deze escape room.
» Plaats jouw ervaring